Hasta Yatakları Ne Kadar Süre Kiralanabilir?

Hasta yatakları herhangi bir hastalık nedeniyle sürekli yatağa bağımlı yaşayan ya da bir süre yatması gereken hastaların yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla özel olarak tasarlanmış üstün özellikli yataklardır. Uzun süre yatan hastalarda bası yaraları adı verilen hasta yaraları oluşur. Hastanın sürekli acı çekmesine sebep olan bu yaraların iyileşmesi de oldukça zordur. Hasta yatağı kullanan hastalarda bu bası yaraları oluşmaz. Zira yatak özel bir malzeme ile boru ve baklava tipi modelleri ile hastanın yatağa bası yapma durumu giderilip hava alması sağlanır. Hasta yataklarında baş, ayak ve yanlar hareket edebildiğinde hastanın yemek yemesi, tuvaleti ve yan çevrilmesi çok kolay olur. Bu özellikler hasta kadar bakıcısı için de büyük bir avantajdır.

Hasta Yataklarında Ergonomik Tasarımlar

Hasta yataklarının en önemli özelliği hasta için konforlu ve rahat bir yaşam sağlamasıdır. Sürekli yatan hastalar yatmaktan dolayı sıkılırlar ve sıkça yan dönmek veya oturmak isterler. Hastanın devamlı hareket ettirilmesi oldukça zordur. Hasta yatakları motorlu sistem ile başucu, ayakucu kalkabilen, yine motorlar ile her iki yana dönmeyi sağlayan özelliklerdedir. Havalı yatak sistemi ile hasta ile yatak arasında oluşan basıyı önler. Yatak kılıfı sıvı geçirmez ve çıkartılıp yıkanabilir özelliktedir. Anti bakteriyel hasta yatakları bakteri barındırmaz ve koku yapmaz. Ev tipi hasta karyolası hasta yatakları üstün özelliklerinin yanında şık bir tasarım ile kullanıma sunulur.

Hasta Yatağı Kiralamanın Kolay Yolları

Hasta yatakları hastane ve klinik gibi sürekli ihtiyaç olan yerler için satın alınırken ev kullanımında kiralama sistemi tercih edilir. İhtiyaç olan süre için hasta yatağı kiralama işlemi yapılarak ev ortamında hastanın rahatı ve konforu sağlanır. Hastaya bakan kişi için büyük kolaylıklar sunan hasta yatakları ile sürekli yatan hastalar sorun olmaktan çıkar. Üstün özellikler ile donatılmış en kaliteli hasta yatakları için https://www.hastayataklari.co internet sitesinden yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan yatak için firma irtibata geçerek ister satın alıp isterseniz kiralama yapabilirsiniz. Hasta yatağı fiyatları uygun olup tüm yatakların tamamı garantili ürünlerdir.